Щітка для чищення холдера від кави Omega
Щітка для кавомолки, так само підходить для чищення холдера кавомашини
Характеристики
- Довжина 10 см.
- Довжина ворсинок 5 см
Щітка для чищення холдера від кави Omega
Щітка призначена для чищення холдера від залишків жмиху після приготування кави. Ручка виготовлена з пластику, зверху натуральний м'який ворс.
Це одночасно простий, але важливий аксесуар, за рахунок якого підтримується в чистоті та порядку холдер у процесі приготування кави. Після використання кавового холдера його необхідно ретельно очищати від кавової гущі. Дизайн щітки добре підходить для цієї мети, щоб забезпечити швидке й ефективне видалення забруднень за мінімуму рухів.
Використання цієї щітки не тільки підтримує чистоту обладнання, але й допомагає заощадити час для приготування улюблених напоїв. Це особливо важливо за високої відвідуваності, коли швидкість обслуговування клієнтів відіграє вирішальну роль.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Omega |
| Країна виробник | Італія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Для чого | Щітка для чищення груп |
- Ціна: 389 ₴



